Pogoń wygrywa na inaugurację

W Pogoni zabrakło w kadrze między innymi braci Kozłowskich. Mimo to trener Paweł Brzeskot, który dysponuje długą ławką miał na kogo postawić. Już w siódmej minucie Adam Hofman nie wykorzystał dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Po dwudziestu minutach gry akcja skrzydłowych Pogoni i powinna być czerwona kartka dla zawodnika gości, ale sędzia daje tylko żółty kartonik. W trzydziestej pierwszej minucie Mateusz Styczyński strzałem po ziemi daje prowadzenie Pogoni 1:0. Do przerwy wynik bez zmian. Po przerwie prócz zmian mecz nieco nudził choć Pogoń przeważała. Dopiero w siedemdziesiątej minucie Mateusz Styczyński sprytnym strzałem strzelił swoją drugą bramkę i Pogoń prowadziła 2:0 Zawodnicy trenera Brzeskota mieli później jeszcze kilka sytuacji, ale fatalnie pudłowali. Ważne trzy punkty zostały w świąteczną sobotę we Lwówku. Pogoń wygrała mecz z Wełną po skutecznej grze, choć mogła wygrać wyżej, ale nie zmniejszyła straty w tabeli do Zielonych Lubosz. W kolejnym meczu Pogoń Lwówek zmierzy się za tydzień na wyjeździe z Koroną Bukowiec o godzinie 16:00