Ten remis to porażka

Czwórka Wspaniałych LTP Autor: Czwórka Wspaniałych LTP 22.08.2015 20:01 Lista aktualności Ten remis to porażka Ten remis to porażka Nowy sezon 2015/2016 Pogoń Lwówek zaczęła wyśmienicie bramką Dawid Cech, który wykorzystał podanie Bartka Kowali i zamieszanie w polu karnym. Kolejna bramka dla Pogoni padła po fantastycznym strzale Huberta Pawłowskiego z rzutu wolnego. Odpowiedź Wełny była podobna zawodnik gospodarzy z rzutu wolnego zdobył kontaktową bramkę. Przed przerwą do remisu po ładnym strzale doprowadził pomocnik Wełny Rogoźno. Niestety strzelec bramki dla Pogoni Dawid Cech został brutalnie sfaulowany i nie mógł kontynuować gru, za niego wszedł Mateusz Styczyński. W doliczonym czasie pierwszej połowy Hubert Pawłowski ponownie dobrze uderzył jednak minimalnie obok słupka. Do przerwy remis 2:2 mimo tego, że Pogoń wygrywała 0:2. W sześćdzisiątej czwartej minucie zawodnicy Pawła Brzeskota przeprowadzili akcję po której oddali strzał w słupek bramki Wełny, a dwie minuty później Damian Kozłowski strzela minimalnie obok bramki gospodarzy. W siedemdziesiątej piątej minucie po świetnej kontrze Damian Kozłowski wyszedł sam na sam, strzelił lekko ponad wychodzącym bramkarzem i Pogoń objęła prowadzenie 2:3. Niestety ni to strzał ni to dośrodkowaie dało remis 3:3. Pogoń zremisowała wygrany mecz, trzy punkty zostały stracone w bardzo pechowych okolicznościach, jednak niepewny bramkarz i obrona Pogoni przyczynili się do tego. Pogoń przegrała po błędach obrońców i bramkarza, nie można tracić tylu głupich bramek w jednym meczu 0:1 Dawid Cech 3'
0:2 Hubert Pawłowski 23'
1:2 Sławoir Urban 29'